Magiczna bransoletka wykonana z satynowego skręcanego sznurka, z trzema zawieszkami, wykończona elementami w kolorze srebrnym. Zapięcie: karabińczyk.

Bransoletka to jednocześnie skrypt runiczny - zestawienie run, które w połączeniu ze sobą stanowią swoisty talizman, pieczęć zamykającą w sobie wielką moc transmutacji - alchemicznego zjednoczenia żywiołów. Składają się nań runy: gebo, berkana i ehwaz, namalowane na brzozowym drewnie (rozmiar: ok. 2,3 cm). Zestawienie to reprezentuje zrównoważony, postępujący rozwój na każdym poziomie, planie, dążący do osiągnięcia jedności, pojednania, darzący nas miłością, harmonią - skrypt nieoceniony dla osób mających na celu rozwój osobisty, duchowy, dążenie do samopoznania, porozumienia.

Na zdjęciu przedstawiona jest zamawiana bransoletka - proszę jednak mieć na uwadze, że w rzeczywistości odcień koloru może się różnić od widocznego na zdjęciu.


Długośćok. 20 cm
Szerokośćok. 8 mm
Materiałsznurek skręcany satynowy, sznurek satynowy, drewno brzozowe
Kolorfioletowy
Szczegóły
Długość ok. 20 cm
Szerokość ok. 8 mm
Materiał sznurek skręcany satynowy, sznurek satynowy, drewno brzozowe
Kolor fioletowy

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć

Bransoletka ᚷᛒᛖ

  • Producent: Kuźnia Magii
  • Kod produktu: MB-BR-GBE
  • Dostępność: dostępny
  • 15,00 PLN


Produkty powiązane

Woreczek bawełniany - mały

Woreczek bawełniany - mały

Naturalny woreczek w 100% bawełniany. Idealnie nadaje się jako opakowanie na talizmany, minerały (kamienie naturalne), d..

4,50 PLN

Woreczek bawełniany - duży

Woreczek bawełniany - duży

Naturalny woreczek w 100% bawełniany. Idealnie nadaje się jako opakowanie na karty (np. tarota, runiczne, anielskie), ka..

6,00 PLN

Woreczek z organzy - mały

Woreczek z organzy - mały

Idealnie nadaje się jako opakowanie na talizmany, minerały (kamienie naturalne), drobną biżuterię (np. bransoletki, kolc..

1,00 PLN

Woreczek z organzy - duży

Woreczek z organzy - duży

Idealnie nadaje się jako opakowanie na biżuterię (np. naszyjniki, bransolety) i inne magiczne przedmioty. Na zdjęciu prz..

1,50 PLN

Tagi: Runy, Biżuteria, Bransoletka

Bądź na bieżąco Magiczna Biżuteria Magiczna Biżuteria Magiczna Biżuteria